Redmi надумала роздавати свої смартфони безкоштовно?

Зараз на головній

На прес-конференції, присвяченій анонсу нової лінійки смартфонів Redmi Note 8, віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) говорив про основні стратегії і цілі бренду Redmi.


Головна мета Redmi – забезпечити продукцією компанії 70% населення нашої планети, тобто близько 5 мільярдів людей, які зможуть насолоджуватися перевагами, які приносять в наше життя нові технології.

За словами Лу Вейбінг, бренд Redmi повинен мати здатність першим використовувати нові технології і продовжувати популяризацію високотехнологічних рішень. Redmi планує постійно покращувати якість своєї продукції, використовуючи матеріали, які покращують загальне враження про товар при збереженні привабливої ​​ціни.

Redmi Note 8

Також в плани Redmi входить скорочення тимчасового інтервалу між китайським анонсом і поява продуктом на світовому ринку, курс на мережі п’ятого покоління і створення цілої екосистеми пристроїв Redmi.

На жаль, про терміни та способи досягнення таких результатів нічого не говорилося. Можна припустити, що таких вражаючих показників можна досягти лише продававши свої товари по мінімальним цінам, а бо і зовсім роздавати їх безкоштовно в рамках якихось рекламних акцій. Поживемо побачимо. А як Ви вважаєте, чи вдасться компанії досягти поставлених цілей? Ласкаво просимо в коментарі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «lifecell» запустил лучший на рынке тарифный план по очень низкой цене

Мобильный оператор Lifecell, не оставляющий попыток догнать остальных операторов «большой тройки», не перестает радовать абонентов дешевыми тарифами. Такими, как...

Більше схожих статей