Новини

Redmi надумала роздавати свої смартфони безкоштовно?

Обговорення
Xiaomi Redmi 8A

На прес-конференції, присвяченій анонсу нової лінійки смартфонів Redmi Note 8, віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) говорив про основні стратегії і цілі бренду Redmi.


Головна мета Redmi – забезпечити продукцією компанії 70% населення нашої планети, тобто близько 5 мільярдів людей, які зможуть насолоджуватися перевагами, які приносять в наше життя нові технології.

За словами Лу Вейбінг, бренд Redmi повинен мати здатність першим використовувати нові технології і продовжувати популяризацію високотехнологічних рішень. Redmi планує постійно покращувати якість своєї продукції, використовуючи матеріали, які покращують загальне враження про товар при збереженні привабливої ​​ціни.

Redmi Note 8

Також в плани Redmi входить скорочення тимчасового інтервалу між китайським анонсом і поява продуктом на світовому ринку, курс на мережі п’ятого покоління і створення цілої екосистеми пристроїв Redmi.

На жаль, про терміни та способи досягнення таких результатів нічого не говорилося. Можна припустити, що таких вражаючих показників можна досягти лише продававши свої товари по мінімальним цінам, а бо і зовсім роздавати їх безкоштовно в рамках якихось рекламних акцій. Поживемо побачимо. А як Ви вважаєте, чи вдасться компанії досягти поставлених цілей? Ласкаво просимо в коментарі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11 – ціни та точні характеристики всіх версій

В минуле

Telegram вирішив стати набагато анонімніше

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.