Новини

Рекорди продажів Samsung Galaxy Fold виявились фейком

Samsung Galaxy Fold

Сьогодні ми повідомляли про те, що компанія Samsung вже реалізувала 1 млн. гнучких смартфонів Galaxy Fold, що є вражаючим досягненням для такого дорогого і специфічного пристрою.


Якщо точніше, про досягнення розповів президент Samsung Electronics, тому, це не якісь сторонні та неперевірені дані. Однак вони все ж виявилися помилковими.

Ресурс Yonhap, посилаючись на представника Samsung, стверджує, що насправді позначку в 1 млн. проданих Galaxy Fold корейський гігант ще не подолав.

Samsung Galaxy Fold

Припускається, що президент Samsung Electronics просто переплутав реальні показники продажів з раніше заявленою метою Samsung, адже компанія спочатку говорила, що має намір продати до 1 млн. Galaxy Fold до кінця року.

На жаль, реальні дані про продажі компанія Samsung при цьому не надала, так що незрозуміло, наскільки далека компанія від цієї мети.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Зовсім скоро презентація Vivo X30 Pro з перископною камерою

В минуле

Китайський завод, що випускає флеш-пам’ять NAND, отримає інвестиції Samsung

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle