Новини

Гаджет від Realme б’є всі рекорди продажів

Обговорення
Realme Buds Air

Тиждень тому компанія Realme презентувала свої перші бездротові навушники Realme Buds Air, які пропонують багату функціональність при більш доступній ціні, ніж очікувалося раніше.


Новинка відразу ж після прем’єри побила рекорд продажів в Індії: за 1 годину було продано 11 000 пристроїв. Нагадаємо, Realme Buds Air пропонуються за ціною близько 55 доларів.

Навушники обладнані модулем Bluetooth 5.0 і здвоєними мікрофонами, які використовуються для розмов і роботи системи шумоприглушення. Заряду навушників вистачає на 3 години, але футляр забезпечить їх зарядом на 17 годин роботи. Крім того, він підтримує бездротову зарядку. Підключення до раніше зв’язаних навушників відбувається автоматично, підтримується Google Fast Pair.

Realme Buds Air

Buds Air підтримують інтелектуальне сенсорне управління і дозволяють зручно приймати і завершувати дзвінки, перемикати музичні треки, запускати голосового помічника і активувати режим підвищеної продуктивності в один дотик.

За 18 місяців Realme став самим швидкозростаючим брендом смартфонів в світі з 23 млн. користувачів і посів сьоме місце на ринку за кількістю проданих телефонів.

На початку наступного року очікується вихід першого фітнес-браслета компанії, який складе конкуренцію Xiaomi Mi Band 4.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Революційність акумулятора Huawei P40 виявилась фікцією

В минуле

Українців чекають перебої у роботі 4G інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво