Новини

LG готує смартфон з гігантським гнучким дисплеєм

Обговорення
LG

Компанія LG розмірковує над новим смартфоном, оснащеним гнучким дисплеєм. Рендери незвичайного стільникового апарату представив ресурс LetsGoDigital.


Відзначається, що інформація про пристрій оприлюднена на сайті Корейського відомства інтелектуальної власності (KIPRIS). Компанія LG подала патентну заявку на дизайн смартфона в жовтні минулого року.

Гнучкий смартфон LG

Гнучкий смартфон LG

Як можна бачити на ілюстраціях, LG проектує апарат з величезним гнучким дисплеєм. Ця панель зможе двічі обертати основну частину корпусу з електронними компонентами.

lG

Таким чином, мова, по суті, йде про гібрид смартфона і планшетного комп’ютера. Розгорнувши екран, користувачі отримають в своє розпорядження велику сенсорну панель.

Незвичайний апарат буде функціонувати під управлінням операційної системи Android. Поки не зовсім ясно, як планується реалізувати систему камер.

Втім, на поточний момент описаний гаджет існує тільки на папері. Про плани з випуску комерційної версії такого смартфона нічого не повідомляється. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Honor Vera30 отримає більш сучасний дисплей ніж Huawei Mate 30

В минуле

Google Chrome для Android отримав нову версію

В майбутнє

Також буде цікаво