Новини

З липня Польща змінює правила проживання для українських біженців

З 1 липня набули чинності нові правила для українських біженців у Польщі. Про це повідомив директор представництва ZPP в Україні. Відтепер біженці зобов’язані отримати номер PESEL одразу після прибуття, тоді як раніше вони мали до 30 днів на реєстрацію.

Крім того, змінилися вимоги до документації: тепер приймаються лише закордонні паспорти, тоді як раніше було достатньо будь-якого документа, наприклад, водійського посвідчення або українського паспорта.

Незважаючи на ці зміни, українські біженці в Польщі продовжать отримувати щомісячну допомогу в розмірі 800 злотих, а дітям, які відвідують польські школи, буде надана одноразова виплата в розмірі 300 злотих. Однак виплати полякам за притулок українських біженців будуть припинені.

З 1 вересня всі українські діти будуть зобов’язані відвідувати польські школи. Крім того, українці, які прожили в Польщі 365 днів з документом PESEL, матимуть право подати заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання, відомого як карта побиту, що надає їм право проживати в Польщі ще 3 роки з можливістю продовження.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button