Новини

Redmi TV від Xiaomi розкуповують неймовірними темпами

Обговорення
Redmi TV
Redmi TV

Вчора в Китаї відбувся перший розпродаж розумного телевізора Redmi TV, причому спочатку з’явилися відомості про те, що за 15 хвилин компанія продала телевізорів на 2 мільйони доларів.


Якщо врахувати, що новинка пропонується за ціною близько 530 доларів, можна підрахувати, що мова йшла приблизно про 3770 телевізорів. Однак оновлені дані вказують на те, що попит на Redmi TV виявився набагато більшим, ніж спочатку повідомлялося. Всього за 15 хвилин компанії вдалося реалізувати більше 15 000 телевізорів Redmi TV, тобто сума склала близько 8 мільйонів доларів.

Це легко пояснюється тим фактом, що середня ціна аналогічних телевізорів конкурентів становить близько 800 доларів, крім того, перші покупці отримували знижку в розмірі близько 55 доларів.

Redmi TV оснащений 70-дюймовим екраном, чотирьохядерним 64-розрядним процесором Amlogic з тактовою частотою до 1,5 ГГц і графічним процесором Mali-450 MP3 з тактовою частотою до 750 МГц. Пристрій поставляється з 2 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

Найближчим часом очікується анонс нових моделей Redmi TV.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max: два “яблучні” флагмани

В минуле

iPhone 11 – смартфон, який найкраще знімає відео

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.