Новини

Redmi TV від Xiaomi розкуповують неймовірними темпами

Вчора в Китаї відбувся перший розпродаж розумного телевізора Redmi TV, причому спочатку з’явилися відомості про те, що за 15 хвилин компанія продала телевізорів на 2 мільйони доларів.

Якщо врахувати, що новинка пропонується за ціною близько 530 доларів, можна підрахувати, що мова йшла приблизно про 3770 телевізорів. Однак оновлені дані вказують на те, що попит на Redmi TV виявився набагато більшим, ніж спочатку повідомлялося. Всього за 15 хвилин компанії вдалося реалізувати більше 15 000 телевізорів Redmi TV, тобто сума склала близько 8 мільйонів доларів.

Це легко пояснюється тим фактом, що середня ціна аналогічних телевізорів конкурентів становить близько 800 доларів, крім того, перші покупці отримували знижку в розмірі близько 55 доларів.

Redmi TV оснащений 70-дюймовим екраном, чотирьохядерним 64-розрядним процесором Amlogic з тактовою частотою до 1,5 ГГц і графічним процесором Mali-450 MP3 з тактовою частотою до 750 МГц. Пристрій поставляється з 2 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

Найближчим часом очікується анонс нових моделей Redmi TV.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button