Новини

Vodafone запрошує архітекторів створити простір для 5G Lab

Обговорення
Vodafone

13 вересня Vodafone Україна та сервіс hallway проведуть архітектурний хакатон «Від ідеї до проекту» з дизайну 5G Lab Vodafone. В лабораторії можна буде отримати доступ до інноваційних технологій оператора – мережі 5G, сервісів на базі IoT та Big Data, протестувати власні рішення, ознайомитись з наявними прототипами, отримати унікальні знання і можливість їх практичного застосування.


Найамбітніші українські дизайнери, як досвідчені професіонали, так і молоді талановиті фахівці, зможуть розробити дизайн-концепт першої 5G Lab Vodafone на території України. Унікальність завдання для учасників хакатону полягає в тому, що йдеться не лише над створенням зовнішнього вигляду приміщення для лабораторії 5G. Учасники хакатону будуть працювати над створенням нового продукту (product design), використовуючи поєднання інструментів дизайну, науки та технологій.

Взяти участь в хакатоні можна взяти безкоштовно. Для цього обов’язково потрібно заповнити заявку на участь до 11 вересня включно за посиланням: https://forms.gle/TuTFSVhXftSx2dfLA. Учасники хакатона зможуть розробити свої проекти під керівництвом досвідчених концептологів і проджект-менеджерів Vodafone: разом з експертами учасники хакатона пройдуть весь шлях – від постановки бізнес-завдання, теоретичної підготовки, створення ідеї, опрацювання практичного плану реалізації проекту до презентації готової концепції.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

HONOR представив Band 5 – головного конкурента браслетам Xiaomi

В минуле

Бюджетник Redmi 8 може вийти вже найближчими днями: NBTC

В майбутнє

Також буде цікаво