Новини

У мережі з’явилося відео з довгоочікуваним iPhone SE 2

Анонс iPhone SE 2, а якщо бути більш точним, то iPhone 9, очікується вже в самий найближчий час, в районі березня 2020 року. І хоч про пристрій практично всі відомо, до цих пір ніхто не показував, як саме буде виглядати смартфон. На щастя, саме сьогодні в мережі з’явилося відео, засноване на кресленнях новинки, яке демонструє, як саме буде виглядати новий iPhone.


Відео створив популярний інтернет-інсайдер Стів Хеммерстоффер, більш відомий як OnLeaks, який не раз публікував достовірні витоки до їх офіційного підтвердження. Ось і на цей раз він створив своє відео, грунтуючись на фабричних кресленнях новинки, а опублікував всю цю справу тематичний блог iGeeksBlog.

Судячи з усього, новий iPhone SE 2, який на ділі буде носити ім’я iPhone 9, перейняв дизайн не від свого попередника, а від iPhone 8, вихід якого відбувся в далекому 2017 році. На жаль, крім цього в мережі немає будь-якої цікавої інформації, але це і не страшно, враховуючи, що анонс смартфона відбудеться вже через місяць – у березні поточного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button