Новини

HUAWEI оновить до EMUI 10 три десятка смартфонів

Обговорення
EMUI 10

На виставці IFA 2019 HUAWEI не тільки підтвердила дату анонса смартфонів лінійки Mate 30, але і анонсувала дату поновлення популярних моделей бренду до нової версії фірмової оболонки EMUI 10. Компанія повідомила, що апдейт отримають більше 30 моделей гаджетів, і опублікувала терміни програмного апгрейду зазначених апаратів.


Глобальний запуск апдейта розпочнеться 19 вересня одночасно з презентацією смартфона HUAWEI Mate 30. Першими в серії оновлення отримають HUAWEI P30 і P30 Pro, деякі власники яких вже взяли участь в бета-тестуванні нової прошивки. Фінальна версія оболонки буде доступна для всіх користувачів зазначених моделей в листопаді.

HUAWEI Mate 20, 20 Pro, 20 RS, 20X (4G), а також HONOR 20, 20 Pro і View 20 отримають оновлення до EMUI 10 в грудні 2019 го, а HUAWEI P30 Lite, P20, і Mate 10 – в березні 2020 -го. «Дорожня карта» для інших підтримуваних моделей буде опублікована пізніше – попередньо повідомляється, що цикл поширення програмної оболонки завершиться в другому кварталі наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei різко опустила ціни на Honor 20 та версію Pro

В минуле

iPhone 11 порівняли з iPhone XR і iPhone XS: старт продажів у п’ятницю

В майбутнє

Також буде цікаво