Новини

Nokia 9 з п’ятьма камерами знімає гірше за древній iPhone

Обговорення
Nokia 9 PureView

Смартфон Nokia 9 PureView нарешті добрався до фахівців DxOMark. Власне, ми вже давно знаємо, що перший на ринку пентакамерний смартфон з технологіями Light вийшов далеко не таким вдалим, як хотілося б.


Фахівці джерела з цим згодні, так як їх підсумок – 85 балів. І це всього на 1 бал більше, ніж у Nokia 8 Sirocco, і рівно стільки ж, скільки у iPhone 7.

Якщо говорити про якість фото, то результат смартфона Nokia склав 88 балів, що ставить його трохи вище того ж iPhone 7, але iPhone 7 Plus все ж на бал попереду.

За якістю відео результат ще гірше – 80 балів. Наприклад, Galaxy A50 за якість фото заробив 85 балів, а за якість відео – 79 балів.

Таким чином, результат Nokia 9 PureView щодо ціни смартфона можна вважати провальним.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Який смартфон Samsung обрати при бюджеті в 10000 гривень

В минуле

Названий найбільш продаваний смартфон півріччя

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.