iPhone SE 2
Обговорення

За даними Nikkei, Apple планує випустити спадкоємця iPhone SE навесні 2020 року. iPhone SE 2 буде порівняно недорогим смартфоном у вже знайомому дизайні. За словами експертів, модель повинна зупинити падіння продажів і допомогти компанії в протистоянні з Samsung і Huawei. 


Згідно з наявною інформацією, iPhone SE 2 отримає 4,7-дюймовий LCD-дисплей і зовні буде схожий на iPhone 8. Інсайдери запевняють, що пристрій забезпечать сучасною начинкою, включаючи новий процесор Apple A13 . Поки не ясно, чи буде у нього сканер відбитків пальців Touch ID або ж корпорація оснастить апарат системою розпізнавання осіб Face ID.

iPhone SE

iPhone SE

Головною ж особливістю спадкоємця iPhone SE повинна стати ціна. Передбачається, що смартфон буде коштувати близько $ 400.

Нагадаємо, що вже наступного вівторка відбудеться офіційна презентація нових смартфонів. Очікується, що Apple покаже відразу три моделі: iPhone 11 (спадкоємець XR), iPhone 11 Pro (наступник XS) і iPhone 11 Pro Max, який прийде на зміну XS Max.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

ТОП-10 кращих та найпотужніших смартфонів серпня

В минуле

Sony Xperia 2 має бути дуже компактним смартфоном

В майбутнє

Також буде цікаво