Новини

Київстар хоче більше заробляти на своїх абонентах: плани на 2020 рік

Президент “Київстару” Олександр Комаров запевнив мобільних користувачів, що протягом наступного року компанія не буде різко підвищувати тарифи. Про це він заявив в інтерв’ю ЛІГА.Tech .


“Київстар” з першого жовтня суттєво підвищив ціни на зв’язок , випустивши лінійку нових тарифів.

За його словами, компанія може переглянути розцінки на свої послуги для стільникових абонентів орієнтовно в кінці наступного, 2020 року.

Він зазначив, що в Україні ціни на мобільний зв’язок одні з найнижчих в світі. При цьому оператори – і “Київстар” в тому числі – змушені багато інвестувати для розвитку своєї інфраструктури.

Київстар

[adsforwp id=”10622″]

Комаров розповів, що українці за останні кілька років різко збільшили споживання мобільного інтернету. У минулому році у “Київстару” в порівнянні з 2017-м цей показник збільшився на 100%. Глава компанії припустив, що за підсумками 2019 року зростання може скласти близько 70%, а в 2020-му – 50%.

Поки Україна займає “ганебне третє місце” з хвоста за величиною середньомісячного доходу від одного мобільного користувача . Але, зазначив Комаров, згодом оператор сподівається згладити подібний розрив між зростанням споживання даних і збільшенням тарифів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

6 Comments

  1. Брешуть як і завжди,з лютого мій тариф збираються підняти майже вдвічі.

  2. Ну ну, польші за повний безліміт, і 10гб інтернету 25 злотих в місяць, тут 125грн за 4 тижні, плюс тут нема безліміту на всі мережі і безкоштовного роумінгу по цілій Європі. Висновок Київстар вже бере дорожче чим оператори польщі

  3. А про якість він нічого не говорив,ні? Ах… Так. В нас тарифи одні з найнижчих (але це не точно), а якість найвища. Так так. А насправді ,щоб описати якість зв’язку,і взагалі оператора Київстар, в мене на язику тільки матюки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button