Новини

Київстар хоче більше заробляти на своїх абонентах: плани на 2020 рік

Обговорення
Київстар

Президент “Київстару” Олександр Комаров запевнив мобільних користувачів, що протягом наступного року компанія не буде різко підвищувати тарифи. Про це він заявив в інтерв’ю ЛІГА.Tech .


“Київстар” з першого жовтня суттєво підвищив ціни на зв’язок , випустивши лінійку нових тарифів.

За його словами, компанія може переглянути розцінки на свої послуги для стільникових абонентів орієнтовно в кінці наступного, 2020 року.

Він зазначив, що в Україні ціни на мобільний зв’язок одні з найнижчих в світі. При цьому оператори – і “Київстар” в тому числі – змушені багато інвестувати для розвитку своєї інфраструктури.

Київстар

[adsforwp id=”10622″]

Комаров розповів, що українці за останні кілька років різко збільшили споживання мобільного інтернету. У минулому році у “Київстару” в порівнянні з 2017-м цей показник збільшився на 100%. Глава компанії припустив, що за підсумками 2019 року зростання може скласти близько 70%, а в 2020-му – 50%.

Поки Україна займає “ганебне третє місце” з хвоста за величиною середньомісячного доходу від одного мобільного користувача . Але, зазначив Комаров, згодом оператор сподівається згладити подібний розрив між зростанням споживання даних і збільшенням тарифів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

lifecell запустил “самый оптимальный” тариф на рынке

В минуле

Xiaomi сміливо експериментує з дизайном нових смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво