Новини

Google покращує додаток Карти і безпеку

Компанія Google анонсувала абсолютно нову функцію для користувачів Android в Індії. Як повідомляється, ця можливість дозволить автоматично відслідковувати зміну маршруту і повідомляти водієві, якщо він відхиляється від курсу. Це буде реалізовано в рамках Google Карт.

Щоб включити цю функцію, після пошуку пункту призначення і отримання маршрутів потрібно вибрати опції «Залишатися в безпеці» і «Отримати попередження про маршрут». Після цього, якщо транспортний засіб відхиляється більш ніж на півкілометра від запропонованого маршруту, система повідомить про це. Про терміни і можливості появи її в інших країнах поки не повідомляється. 

Однак це не єдине нововведення. Тепер Google дозволяє користувачам автоматично видаляти дані, які він збирає зі своїх пристроїв. Мова йде про історію місця розташування і службові данні для додатків. Раніше у користувачів була можливість відключити всі системи стеження, але це оберталося низкою проблем.

[image lightbox=”1″ caption=”Google maps”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Google-maps-1.jpg[/image]

У компанії заявили, що працюють над тим, щоб дані користувачів були конфіденційними і безпечними. Для цього ще в травні компанія заявила про впровадження системи, яка буде автоматично видаляти відомості, старше певного терміну. На вибір пропонується діапазон від 3 до 18 місяців. Ці нововведення з’являться вже в найближчі тижні в Google Maps і фірмових додатках.

При цьому такі функції будуть доступні не тільки на Android, але і на iOS.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button