HardnewsНовини

Топовий флагман лінійки Galaxy S20 отримає ідеальну камеру

Обговорення
Samsung Galaxy S20 Ultra

Головний редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) продовжує розкривати подробиці про новий флагманський смартфон компанії Samsung.


Йдеться про Samsung Galaxy S20 Ultra, який буде оснащений камерою з головним датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп. Причому це спеціальна версія датчика, яка відрізняється від сенсора такого самого розширення, який дебютував в минулому році в смартфоні Xiaomi Mi Note 10.

Користувачі Xiaomi Mi Note 10 знають, що смартфон замислюється на секунду при перемиканні роздільної здатності з 108 на 27 Мп, а також вимагає деякого часу для обробки знятого зображення в 108 Мп.

Samsung Galaxy S20 Ultra

У випадку зі смартфоном Samsung Galaxy S20 Ultra нічого подібного не буде. Макс Вайнбах повідомив, що смартфон буде робити знімки з роздільною здатністю 108 Мп без будь-якої затримки. Цю інформацію підтвердив інший авторитетний інсайдер під ніком Ice Universe.

При цьому в максимальній роздільній здатності співвідношення сторін кадру складе 4: 3. При виборі більш звичного співвідношення 16: 9 кадр буде обрізатися зверху та знизу, а підсумкове розширення буде нижче.

Презентація новинок очікується вже 11 лютого.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Фітнес-браслет Redmi може виявитися копією Huawei Band

В минуле

Ціни на Sony PlayStation та Xbox залежать від відносин США і Китаю

В майбутнє

Також буде цікаво