HardnewsНовини

Топовий флагман лінійки Galaxy S20 отримає ідеальну камеру

Головний редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) продовжує розкривати подробиці про новий флагманський смартфон компанії Samsung.


Йдеться про Samsung Galaxy S20 Ultra, який буде оснащений камерою з головним датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп. Причому це спеціальна версія датчика, яка відрізняється від сенсора такого самого розширення, який дебютував в минулому році в смартфоні Xiaomi Mi Note 10.

Користувачі Xiaomi Mi Note 10 знають, що смартфон замислюється на секунду при перемиканні роздільної здатності з 108 на 27 Мп, а також вимагає деякого часу для обробки знятого зображення в 108 Мп.

[adsforwp id=”10622″]

Samsung Galaxy S20 Ultra

У випадку зі смартфоном Samsung Galaxy S20 Ultra нічого подібного не буде. Макс Вайнбах повідомив, що смартфон буде робити знімки з роздільною здатністю 108 Мп без будь-якої затримки. Цю інформацію підтвердив інший авторитетний інсайдер під ніком Ice Universe.

При цьому в максимальній роздільній здатності співвідношення сторін кадру складе 4: 3. При виборі більш звичного співвідношення 16: 9 кадр буде обрізатися зверху та знизу, а підсумкове розширення буде нижче.

Презентація новинок очікується вже 11 лютого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button