Новини

Власники Google Pixel 4 масово скаржаться на браковані екрани

Жодне покоління смартфонів Pixel від Google не обходилося без багів і проблем на старті продажів, і нові моделі не стали порушувати цю традицію. Перші володарі Pixel 4 і Pixel 4 XL стали скаржитися на серйозні проблеми з OLED-екранами в своїх нових гаджетах. 

В мережі почали з’являтися повідомлення користувачів про наявність зелених смуг на екрані «пікселів». Один з покупців Pixel 4 XL розповів, що отримав бракований товар безпосередньо «з коробки». У службі підтримки йому запропонували оформити нове замовлення або відправити несправний апарат продавцю. З аналогічною проблемою зіткнувся і володар Pixel 4.

Подібні зелені смуги далеко не рідкість на пристроях з OLED-екранами. Від цієї проблеми страждали і володарі флагманів Samsung, і власники iPhone, починаючи з моделі X, і інших смартфонів з подібним типом матриць. Найчастіше цей дефект з’являється при пошкодженні екрану від удару, але деколи виникає і сам по собі.

До цього користувачі стали скаржитися на баг в системі розпізнавання осіб  Pixel 4 і зниження частоти оновлення зображення на дисплеї при зменшенні рівня яскравості. Обидві ці проблеми Google визнала і пообіцяла виправити в майбутньому.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button