Новини

iPhone 11: відомі дата та час виходу нових яблкофонів

Обговорення
iPhone 11

За кілька днів до традиційної осінньої презентації Apple журналісти почали отримувати офіційні запрошення на захід. Інформація миттєво стала надбанням громадськості: як виявилося, чекати появи нових iPhone залишилося зовсім недовго.


Згідно з інформацією, опублікованою інтернет-ресурсом TechCrunch, Apple представить оновлену лінійку своїх гаджетів вже 10 вересня о 10:00 за місцевим часом. Презентація відбудеться в Театрі імені Стіва Джобса в Купертіно. Хедлайнером заходу стане флагманський смартфон, який, за наявною інформацією, буде представлений в трьох варіантах. Базова модель під назвою iPhone 11 займе місце «бюджетного» XR, а дві модифікації iPhone 11 Pro – моделі XS і XS Max відповідно.

Apple

Apple

Специфікації новинок як і раніше не оголошені. Згідно раннім витокам, нові смартфони будуть відрізнятися від попередників модулем камери, яка буде складатися з трьох об’єктивів і новим процесором Apple A13, а також обзаведуться функцією реверсивної зарядки. Запрошення включає в себе багатобарвний логотип Apple зразка 80-х, хоча і в дещо зміненій кольоровій гамі. З чуток, він замінить монохромне зображення яблука на деяких пристроях компанії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Flyme 8 вийшла: що нового та які пристрої оновляться

В минуле

Redmi Note 8 Pro зробив минулорічні флагмани неактуальними

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.