Новини

Huawei випустила майже точну копію AirPods

Обговорення
Freebuds 3

На виставці IFA 2019, що проходить в Берліні, Huawei показала бездротові навушники Freebuds 3. Дизайн гарнітури практично ідентичний Apple AirPods, за винятком компактного зарядного кейса.


Freebuds 3 працюють на процесорі Kirin A1 і підтримують стандарти Bluetooth 5.1 і BLE 5.1. Чіп Kirin A1 став на 5% компактніше, ніж минулий Kirin H1, і знижує затримку сигналу на 30%, а енергоспоживання на – 50%.

Freebuds 3

Навушники підтримують якісне аудіо з надвисоким бітрейтом до 2,3 Мбіт / с. Є активне шумозаглушення, здатне прибрати до 15 Дб шуму – слухати музику не завадить навіть вітер швидкістю до 20 км / ч.

Freebuds 3

Додатково до Freebuds 3 йде кейс-сховище, що дозволяє за 30 хвилин заряджати гарнітуру до 70%. Навушники працюють до 4 годин безперервного прослуховування, а також 20 годин при використанні зарядного кейса.

Freebuds 3 доступні в чорному і білому забарвленнях. Про продажі в Україні поки нічого невідомо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Motorola Moto E6 Plus – смартфон, який в Україні не куплять

В минуле

LG представила смартфон з трьома дисплеями та військовим захистом

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.