Новини

На новій macOS повністю перестануть працювати сотні програм та ігор

Обговорення
OSX Catalina

Наступне велике оновлення операційної системи macOS під назвою OSX  Catalina має вийти в жовтні 2019 року. І після цього, як повідомляється , буде припинена підтримка всіх 32-бітних додатків та ігор на Mac.


Як зазначає  геймдизайнер з Італії Паоло Педерчіні (Paolo Pedercini) в Twitter, OSX Catalina по суті «уб’є» всі 32-бітові додатки, а більшість ігор, які працюють на Unity 5.5 або старішої версії, перестануть запускатися.

Втім, це було очікувано. Ще під час анонсу macOS Mojave компанія Apple попередила, що це буде остання версія macOS з підтримкою 32-бітних додатків. Але найцікавіше, що Catalina буде також блокувати софт, створений не сертифікованими розробниками.

OSX Catalina

OSX Catalina

Якщо говорити предметно, то користувачі залишаться без Bioshock Infinite, Borderlands, GTA: San Andreas, Portal і багатьох інших проектів. Також вони втратять ряд додатків Adobe Systems. До слова, Electronic Arts раніше вже заявила, що припиняє підтримку The Sims 4 на старих версіях ОС. Хоча для сумісності компанія випустила Sims 4: Legacy Edition з підтримкою 64-бітних систем.

Нагадаємо, що раніше Canonical вже спробувала скасувати 32-бітові додатки в операційній системі Ubuntu. Це негайно викликало обурення з боку користувачів і компанії Valve, яка пообіцяла залишити ОС без ігор з Steam. І це вплинуло – розробники швидко переграли ситуацію і заявили про підтримку 32-бітних додатків мінімум до 2030 року. А у випадку з Apple, схоже, підсумок буде іншим.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Telegram навчився новим корисним трюкам

В минуле

Motorola Moto E6 Plus – смартфон, який в Україні не куплять

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.