Новини

Разом з iPhone 11 Apple покаже зовсім новий пристрій

Незадовго до вересневої презентації Apple в мережу витекли перші детальні відомості про новий пристрій бренду, який корпорація представить одночасно з iPhone 11. На цей раз мова не про смартфон або планшет: основною функцією аксесуара стане пошук різних предметів і гаджетів.


За даними джерел, новинка з непідтвердженими поки назвою Apple Tag буде являти собою компактний брелок з Bluetooth-модулем і змінним джерелом живлення. Користувачі зможуть прикріплювати таку «таблетку до сумки, зв’язки ключів або чохла свого гаджета і легко відстежувати їх за допомогою фірмового додатка для iOS.

Брелок буде автоматично моніторити своє місце розташування і вказувати останню крапку геолокації на момент останнього «сеансу зв’язку». При необхідності його можна буде дистанційно активувати, щоб він подавав безперервний звуковий сигнал, який полегшує пошук.

За наявною інформацією, для пошуку втрачених предметів власники аксесуара зможуть використовувати функції доповненої реальності: на екрані смартфона з’явиться стрілка, що вказує напрямок пошуку. Буде доступний і «режим втрати», що дозволяє залучити до пошуків інших власників iPhone – опинившись в зоні дії маяка, вони отримають контакти власника загубленої речі.

Apple Tag
Apple Tag

Згадка гаджету / технології Tag 1,1 з’явилося в бета-версії iOS 13. Не виключено, що сумісні пошукові пристрої будуть інтегровані в екосистему Apple. Зображення трекера ентузіасти вже виявили в новій збірці бета-версії iOS, але ескіз намальований схематично і не дає повного уявлення про фінальний дизайні і габаритах пристрою.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button