Новини

Nubia Red Magic 3S: 4D-вібрація, унікальний дисплей та велика батарея

Обговорення
Nubia Red Magic 3S

Ми вже повідомляли сьогодні про те, що наступний ігровий смартфон RedMagic отримає дисплей з частотою оновлення картинки 90 Гц. Він складе компанію новим смартфонам Oppo, OnePlus і інших виробників, а до 2021 року, за прогнозом, флагманські смартфони повністю відмовляться від 60-Герцевих екранів.


Компанія Nubia офіційно підтвердила, що прес-конференція, присвячена анонсу нового ігрового телефону Nubia Red Magic 3S, пройде 5 вересня в Шанхаї.

Nubia Red Magic 3S

Nubia Red Magic 3S

Виробник дійсно заздалегідь оголосив, що Nubia Red Magic 3S буде оснащуватися екраном з частотою оновлення 90 Гц. Крім того, стало відомо, що ігровий смартфон отримає систему 4D-вібрації для посилення вражень під час гри.

Nubia Red Magic 3S 4D -вібрація

Nubia Red Magic 3S 4D -вібрація

Nubia Red Magic 3S також буде оснащений системою рідинного охолодження з мідною трубкою, яка дозволить утримувати температуру однокристальної системи Snapdragon 855 Plus на мінімально можливому рівні.

Очікується, що Nubia Red Magic 3S отримає акумулятор ємністю понад 5000 мА • год.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lenovo K10 Note з’явився на реальних фотографіях

В минуле

Разом з iPhone 11 Apple покаже зовсім новий пристрій

В майбутнє

Також буде цікаво