Новини

Xiaomi Mi Band 4 серйозно обновили, але ціна продовжує падати

Компанія Xiaomi оголосила про випуск чергового оновлення для свого популярного фітнес-браслета Mi Band 4, яке дозволяє освіжити їх зовнішній вигляд та зробити ще більш цікавим для покупки.

В принципі, у Mi Band 4 і до цього було досить багато циферблатів, доступних для користувачів, проте це оновлення робить перелік ще більшим. Кожен користувач точно повинен знайти собі оформлення за смаком.

Xiaomi Mi Band 4

Щоб перевірити наявність оновлення, перейдіть в додаток Mi Fit і оновіть його до останньої версії. Це оновлення є як для звичайної версії браслета, так і для видання, яке оснащено модулем безконтактних платежів NFC.

Xiaomi Mi Band 4

Mi Band 4 має кольоровий сенсорний екран AMOLED діагоналлю 0,95 дюйма розширенням 240 х 120 пікселів із захисним загартованим склом 2,5D. Час автономної роботи досягає 20 днів. Він розпізнає різні види активності, передбачений захист від вологи (5 ATM), є відстеження сну, монітор серцевого ритму, GPS.

Вартість пристрою в українських магазинах становить 999 гривень, тобто на 300 гривень менше в порівнянні зі стартом продажів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button