Новини

Перший гнучкий смартфон розібрали на гвинтики: відео

Після перевірки на міцність першого і поки єдиного на ринку гнучкого смартфона Royole FlexPai знаменитий блогер Зак Нільсон взявся за розбирання цього незвичайного гаджета. У процесі з’ясувалося, що виробник приділив багато уваги влаштуванню не тільки зовні, але і всередині.

Розбирання Royole FlexPai починається досить просто – задні пластикові панелі після нагрівання легко знімаються, а завдяки гнучкості їх не вийде випадково зламати. Однак потім блогера чекав сюрприз – 33 гвинта, що утримують захисні пластикові пластини. Після їх демонтажу здалися звичні компоненти смартфона, розміщені на обох половинах пристрою. Цікаво, що материнська плата та інші деталі брендовані виробником, що велика рідкість в сучасних гаджетах. 

Акумулятор Royole FlexPai легко витягається, за що блогер окремо похвалив компанію Royole. Після вилучення всіх основних компонентів вийшло нарешті дістатися до головного – 7,8-дюймового гнучкого OLED-дисплея. Правда, перед цим блогеру довелося відкрутити 16 гвинтів, які з’єднують металевий шарнір з двома половинами смартфона. Екран приклеєний до корпусу, тому витягти його без пошкоджень вкрай складно. Сам дисплей виявився тонким і гнучким, подібно паперу. 

У планах блогера – розібрати Samsung Galaxy Fold, коли він все ж надійде в продаж.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button