Новини

6G працює навіть під водою та пропонує швидкість в 200 Гбіт / с

Інтернет-джерела повідомляють про те, що Японія приступила до опрацювання всеосяжної стратегії з розвитку мереж мобільного зв’язку шостого покоління (6G). В даний час світова галузь, по суті, знаходиться на початковому етапі комерційного розгортання мереж п’ятого покоління (5G). Швидкість передачі даних в них в перспективі теоретично зможе досягати 20 Гбіт / с.


Повідомляється, що Японія розраховує почати пробну експлуатацію 6G до 2030 року. Пропускна здатність таких мереж виявиться в 10 разів вище в порівнянні з 5G. На дослідження і розробки, пов’язані з технологіями 6G, Країна Вранішнього Сонця має намір виділити близько 2 мільярдів доларів США.

Відзначається, що до розробки систем зв’язку шостого покоління вже приступили інші країни. В їх число входять Китай, Південна Корея і Фінляндія.

Huawei 6G

Комерційна експлуатація сервісів 6G, по всій видимості, почнеться після 2030 року. Передбачається, що для таких мереж буде задіяний короткохвильовий діапазон.

[adsforwp id=”10622″]

Мережі 6G сприятимуть подальшому розвитку самоврядного транспорту і принципово нових інтерактивних служб. Передбачається, що системи 6G зможуть забезпечувати покриття навіть під водою. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button