Новини

Redmi готує вихід бюджетника на базі MediaTek Helio G70 та з 64 ГБ флеш-пам’яті

Обговорення
Redmi 9

Лише через два місяці після виходу смартфона Redmi 8 інсайдерам вдалося дізнатися інформацію про його наступника. Так, були розкриті терміни виходу новинки, модель встановленого процесора та інші апаратні характеристики ще неанонсованого девайсу.


За попередньою інформацією, новинка отримає MediaTek Helio G70 і буде позиціонуватися як модель, розрахована на бюджетний сегмент. За продуктивністю процесор буде поступатися раніше випущеному Helio G90 і G90T.

Також інсайдери запевняють, що гаджет отримає 6,6-дюймовий дисплей з каплевидним вирізом, не менше 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам’яті.

Не виключено і поява інших модифікацій смартфона. Що стосується термінів виходу, то конкретну дату інформатори не розкривають, але в якості орієнтира вказують початок 2020 року. Вартість моделі також невідома, але стартовий цінник на Redmi 8 становить $ 112.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

2000 співробітників Xiaomi працюватимуть над Big Data та штучним інтелектом

В минуле

MIUI 12 получат более 50 смартфонов от Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво