Новини

Google Pixel Watch запропонує те, чого немає в конкурентів

Ще в 2017 році з’явилася інформація про те, що компанія Google працює над розумним годинником Pixel Watch, який повинен вийти разом зі смартфонами Pixel 3 і Pixel 3 XL. Однак перед анонсом останніх Google офіційно заявила, що в цьому році вона не планує випускати розумний годинник, так як компанія зосереджена на поліпшення операційної системи Wear OS.

27 серпня Бюро по патентах і товарних знаків США опублікувало відомості про відразу сім патентів на розумний годинник, які були зареєстровані компанією Google. У патенті описуються годинник з круглим циферблатом, всередині якого є досить велике коло. В одному з патентів прямо говориться про камеру. Це наштовхує на думку про те, що Google вмонтує камеру прямо під поверхню дисплея свого смартвотча. Втім, можливо, ми побачимо годинник з отвором в центральній частині дисплея, якщо виробник зможе красиво обіграти призначений для користувача інтерфейс такого пристрою.

Це буде сильна заявка на успіх, так як до сих пір ні Apple, ні Samsung, ні Huawei не мають в своєму асортименті розумного годинника з вбудованою камерою. Вони є у маловідомих китайських виробників, проте якість таких камер залишає бажати кращого.

А з огляду на те, якої якості фотографії роблять смартфони Pixel, оснащені одинарною камерою, можна не сумніватися, що Google Pixel Watch відразу отримає звання кращого розумного годинника з камерою. Годинник буде підтримувати голосове управління за допомогою персонального помічника Google Assistant.

Google Pixel Watch
Google Pixel Watch

Можливо, розумний годинник Google Pixel Watch буде представлений разом з четвертим поколінням смартфонів Google Pixel в жовтні цього року, проте сама компанія поки нічого не обіцяє.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button