Hardnews

Перераховано симптоми нового штаму коронавірусу

Агентство суспільної охорони здоров’я Англії перерахувало симптоми нового штаму коронавірусу. Про це пише газета Express.

Новий штам отримав назву «лямбда» і спочатку був виявлений в Чилі, Перу, Аргентині та Еквадорі ще в кінці 2020 року. Вчені вважають, що він відрізняється від інших штамів мутаціями в спайковому білку, що впливає на ступінь заразність. Однак на даний момент немає даних, що вірус здатний спровокувати більш важке протікання COVID-19.

Основні симптоми також не відрізняються від інших штамів. Вчені зараховують до них підвищення температури, безперервний кашель, втрату нюху і смаку. Штам ще не додано до списку «викликають занепокоєння», який формує ВООЗ . На даний момент в цьому переліку штами альфа, бета, гамма і дельта.

В кінці червня повідомлялося , що в індійському штаті Махараштра виявили 20 випадків інфікування новим штамом коронавірусу, йому дали назву «дельта плюс». Новий варіант вірусу відрізняється наявністю в спайковому білку мутації K417N, яка здатна знижувати активність антитіл у перехворілих і вакцинованих людей.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button