Новини

Vivo Nex 3 можна буде зарядити всього за 15 хвилин

Обговорення
Vivo Nex 3

Опубліковані виробником характеристики неанонсованого смартфона vivo Nex 3 доповнив один з авторитетних інсайдерів. Згідно витоку, гаджет отримає можливість зарядки на високих токах і при підвищеній напрузі, що забезпечить найшвидшу швидкість серед конкурентів.


У Twitter інсайдер опублікував кілька концептуальних рендерів vivo Nex 3, забезпечивши фотографії інтригуючою підписом:

«Vivo Nex 3 отримає зарядку потужністю 120 Вт. Це буде божевіллям, з огляду на той факт, що дисплей смартфона і так можна віднести до чогось не від світу цього », – мукул Шарма.

Раніше смартфону приписували зарядку потужністю 44 Вт. З огляду на, що зарядки флагмани з 25-30-ватним блоком живлення повністю заряджаються за 100% всього за годину-півтора, то підтримка блоків живлення в 120 Вт може гарантувати прискорення процесу як мінімум в чотири рази. Тобто 15 хвилин на повну підзарядку – реальність, яку може запропонувати vivo Nex 3.

Крім підтримки мереж п’ятого покоління, Nex 3, вже за офіційною заявою виробника, отримає дисплей з площею 99,6%, тобто з практично повною відсутністю рамок. Флагман буде побудований на базі топового процесора Snapdragon 855 Plus.

Презентація Nex 3 запланована на вересень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 8 Pro в версії World of Warcraft Edition на новому фото

В минуле

Samsung Galaxy M30s: камера 48 Мп та акумулятор на 6000 мА · год

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.