Новини

Київстар покриє 4G всю зону відчуження

Київстар продовжує збільшувати територію мережі 4G. Так,  телеком оператор підключив до високошвидкісного інтернету місто Чорнобиль, а також комплекс споруд на території атомної електростанції (об’єкт «Укриття»). Найближчим часом зв’язок 4G буде включено на головному контрольно-пропускному пункті на в’їзді у Чорнобильську зону в с. Дитятки. Так, співробітники об’єкту «Укриття» і численні туристи, що бажають потрапити до зони відчуження, можуть користуватись високошвидкісним мобільним інтернетом за технологією LTE.

На сьогодні мережа 4G зв’язку Київстар працює в 6795 великих і малих містах та селищах,  де проживає 29 млн осіб, або 70% населення України. Швидкісним мобільним інтернетом нового покоління вже скористалось  7 млн 250 тисяч абонентів компанії. У порівнянні з серпнем 2018 кількість таких абонентів зросла майже у чотири рази. 

Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf, середня швидкість мобільного інтернету у мережі Київстар найвища з-поміж усіх  мобільних операторів України. Такі дані наводяться у дослідженнях цих компаній за 2018 і 2019 роки.  

Щоб користуватись послугами 4G абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та  USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно в фірмових магазинах компанії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button