Xiaomi Redmi Note 8
Обговорення

Вчора індійський мережевий інформатор мукул Шарма (Mukul Sharma) опублікував картинку, на якій був показаний силует горили.


Інсайдер стверджував, що зовсім скоро Redmi почне нову частину маркетингової кампанії смартфонів Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro, яка буде присвячена їх підвищеній міцності.

Redmi Note 8

Нагадаємо, перед виходом Redmi Note 7 і Redmi Note 7 Pro смартфони кидали вниз по сходах, кололи їх дисплеями волоські горіхи і піддавали іншим випробуванням, які ті відмінно проходили. Так ось, в цьому плані Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro точно не будуть поступатися своїми попередникам.

Сьогодні Redmi опублікувала перший ролик з нової серії, в якому спортсмен здійснює ривок штанги, стоячи при цьому на двох смартфонах Redmi Note 8 Pro. Неважко здогадатися, що смартфони після цього залишилися в повністю робочому стані.

Сьогодні ми публікували вражаючі нічні фотографії, зроблені на камеру Redmi Note 8 , а також фотографію Redmi Note 8 Pro в кольорі Ice Jade .

Презентація Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro відбудеться на прес-конференції, яка пройде в цей четвер, 29 серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Honor 20 отримає надпотужну версію з 12 Гб оперативки

В минуле

Honor 8S Pro: бюджетний смартфон засвітився в TENAA

В майбутнє

Також буде цікаво