Новини

Redmi Note 8 вразив неймовірною якістю фото

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

У китайській соціальній мережі Weibo опублікували парочку фотографій, які були зроблені на камеру нового смартфона Redmi Note 8.


Варто звернути увагу на те, що ці фотографії демонструють можливості звичайної моделі Redmi Note 8, оснащеної 48-мегапіксельним датчиком зображення, а не старшої моделі Redmi Note 8 Pro з 64-мегапіксельною камерою.

Redmi Note 8

Redmi Note 8 – приклад фото

Розмите світло від автомобільних фар на першому фото підтверджує, що фотографія була зроблена на витримці. Чи використовувався при цьому штатив? Швидше за все, так як джерела вважають, що навіть старша модель не буде оснащена системою оптичної стабілізації зображення.

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing), який виклав фотографії на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo, підтвердив, що перша фотографія була зроблена в режимі «Довга витримка». Другий знімок був зроблений в нічному режимі.

Redmi Note 8 - приклад фото

Redmi Note 8 – приклад фото

Презентація Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro відбудеться на прес-конференції, яка пройде в цей четвер, 29 серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S11 зробив Galaxy Note10 неактуальним ще до виходу

В минуле

iPhone 11 Pro vs OnePlus 7 Pro: порівняння на живих фото

В майбутнє

Також буде цікаво