Новини

OnePlus 7T показав особливості на нових світлинах та відео

Про те, що компанія OnePlus готує смартфони OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro, говорилося вже неодноразово, а зараз відбувся, мабуть, найбільший витік про цю модель. Джерело опублікувало якісні рендери OnePlus 7T, а також відеоролик.

Найпомітніше нововведення – інше оформлення тильної камери. Якщо в OnePlus 7 датчики розташовані в одну вертикальну лінію, то в OnePlus 7T лінія вже горизонтальна. Сам блок представлений круглої окантовкою, а всередині – малюнок з двох кутів, що дивляться один на одного.

Загалом, блок камери тепер оформлений оригінальніше, ніж у попередника. А ось фронтальна частина не змінилася: тут як і раніше, схожий на краплю виріз і плоский екран. Вигнутий дисплей буде у OnePlus 7T Pro.

Діагональ екрану AMOLED – 6,4 дюйма, якщо врахувати скруглення кутів. Габарити моделі – 161,2 x 74,5 x 8,3 мм. Всі порти, роз’єми і клавіші залишилися на своїх місцях.

Про характеристики OnePlus 7T нічого нового не повідомляється. З чуток, модель отримала SoC Snapdragon 855 Plus, до 8 ГБ оперативної пам’яті і до 256 ГБ флеш-пам’яті.

Очікується, що OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro представлять 26 вересня, а в продаж новинки надійдуть 15 жовтня . Вартість поки не повідомляється, але зате відзначається, що в лінійці буде і спецверсія, створена у співпраці з компанією McLaren – OnePlus 7T McLaren «Senna» Edition.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button