Новини

Стало відомо, який ноунейм виготовляє Xiaomi Watch Color

Лінійка фітнес-браслетів Xiaomi Mi Band виготовляється для компанії Xiaomi її партнером компанією Huami, яка також відома по лінійці розумних годинників Amazfit.


Дивно те, що нові смарт-годинники Xiaomi Watch Color, які вже завтра вийдуть на ринок, виробляються не силами Huami, як вважалося спочатку. Джерело повідомляє, що Xiaomi Watch Color виробляються компанією Shanghai Suo Prime Technology LTD, що входить в екологічну мережу Xiaomi.

Xiaomi Watch Color

Нагадаємо, годинник Xiaomi Watch Color є по суті більш сучасним аналогом популярної моделі Amazfit GTR, хоча не варто розглядати Xiaomi і Huami як конкурентів. Нещодавно генеральний директор Huami заявив, що на ринку розумних гаджетів їх конкурентом є Huawei, а не Xiaomi.
Поки що розумні годинники Xiaomi не продаються за межами Китаю. При цьому Huami продає свою лінійку розумних годинників Amazfit в різних країнах світу, як і Huawei, тому ці компанії дійсно конкурують між собою.

Втім Xiaomi може в кінцевому підсумку випустити свої розумні годинники Mi Watch і Watch Color за межами Китаю. І тоді ситуація може помінятися.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button