Новини

Xiaomi Mi Band 5 зробив браслет Mi Band 4 більше не актуальним

За останні п’ять років електронні спортивні браслети перетворилися в щось набагато більше, ніж просто фітнес-трекери, призначені для відстеження фізичної активності. З кожним роком їх функціональні можливості розширюються, завдяки чому все більш широке коло людей знаходить подібні електронні пристрої зручними для вирішення тих чи інші повсякденних завдань. Достовірно відомо про те, що вже в кінці нинішнього року в продаж надійде така новинка, як Xiaomi Mi Band 5, а її створенням займається китайська компанія Huami, тобто дочірній бренд вкрай відомої Xiaomi. Уже відомо, що трекер нового покоління значно обійде свого попередника Mi Band 4.

Спочатку очікувалося, що його анонсують влітку 2020 року, проте китайська корпорація вирішила не тягнути з його випуском так довго, представивши і запустивши в продаж новинку в кінці цього року.  Такий швидкий анонс новинки та її можливості роблять Xiaomi Mi Band 4 фактично не актуальним, так як вже через кілька місяців можна отримати браслет з набагато більшими можливостями. Точних термінів поки що немає, але виробник обіцяє зробити з Xiaomi Mi Band 5 топового представника цього сегменту електроніки, і в цьому охоче віриться, адже всі його попередники є кращими в своєму класі щодо співвідношення ціни і якості. Відомо, що новинка зможе похвалитися 1,2-дюймовим OLED-екраном сенсорного типу з підтримкою кольорової картинки, а дисплей виявиться прикритий загартованим склом Corning Gorilla Glass. Таке надійно захистить лицьову частину трекера від фізичного впливу, тобто подряпин, потертостей і сколів.

Xiaomi Mi Band 5

В іншому, фітнес-трекер нового покоління зможе похвалитися підтримкою магнітної зарядки, модулем Bluetooth 5.1 для підключення до смартфонів і планшетів на базі Android / iOS через додаток Mi Fit, а також акумуляторною батареєю ємністю 150 мАг, одного повного заряду якої буде вистачати на 2 – 3 тижні. Головною особливістю Xiaomi Mi Band 5 виявиться функція ЕКГ, яка дозволить з високим ступенем точності визначати якість роботи серця і, крім того, виявляти різні захворювання на ранній стадії, якщо такі раптом з’являться. Комусь все це може врятувати життя, що вже довів смарт-годинник Apple Watch Series 4 з такою можливістю.

Xiaomi Mi Band 5

Крім цього, електронний браслет наступного покоління від китайської корпорації отримає спеціальні сенсори, призначені для відстеження рівня стресу і води в організмі. У зв’язку з цим Xiaomi Mi Band 5 виявиться здатний повною мірою показувати стан здоров’я і на основі цієї інформації давати цінні поради про те, як краще відпочити. Простіше кажучи, власників даного браслета чекають персональні рекомендації, засновані на різних факторах, в тому числі вазі, віці і рівні фізичної активності. Очікується, що коли цей фітнес-трекер надійде в продаж, коштувати він буде не більше ніж 169 юанів (близько 800 гривень), тобто його покупка обійдеться на території Китаю в украй скромну грошову суму.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button