Новини

lifecell запускає Mobile ID для корпоративних абонентів

Відсьогодні корпоративні абоненти діджитал-оператора lifecell зможуть користуватися послугою Mobile ID.

Mobile ID забезпечує надійну ідентифікацію користувача для отримання будь-яких електронних послуг і є, по суті, цифровим посвідченням особи. Приватний ключ електронного цифрового підпису генерується і зберігається на SIM-карті нового покоління, яка є захищеним носієм, що підтверджено висновками Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

У порівнянні зі звичайним форматом електронного підпису Mobile ID набагато зручніша, швидша та мобільніша, адже не потребує додаткового обладнання (флешки-токена та комп’ютера з USB-входом). При цьому Mobile ID має найвищий ступінь захисту, а програмне забезпечення для виконання криптографічних операцій сертифіковане на відповідність державному стандарту ДСТУ:4145 та підтримує міжнародні алгоритми шифрування.

Послуга буде доступна юридичним особам, які є контрактними абонентами оператора, по всій Україні. Mobile ID дозволить істотно розширити спектр сервісів, якими зможуть скористатись абоненти lifecell за допомогою мобільного телефона. Це електронні державні послуги, онлайн-документообіг на платформах vchasno.ua і document.online, послуги Головного сервісного центру МВС України, податкова звітність та електронний кабінет платника податків тощо.

Технологія Mobile ID тестувалась всередині компанії для організації електронного документообігу. За допомогою сервісу обміну документами онлайн «Вчасно» співробітники lifecell оптимізували роботу з підрядниками, у кілька разів прискорили погодження та підписання документів та значно спростили бізнес-процеcи.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button