Новини

Експерти порадили не купувати Xiaomi Mi Band 4 через низьку якість

Сотні хвалебних відгуків в попередньому показі і бета-тестів зробили свою справу. Ледве на території України стартували продажі новинки, фітнес-трекери від Xiaomi розхапали, як гарячі пиріжки. Буквально змітаючи з полиць сертифікованих дистриб’юторів і спустошуючи склади інтернет-магазинів, люди не слухали застереження експертів. І ось, через кілька тижнів клієнти побачили зворотну сторону маркетингу.

Браслети Mi Band 4 дуже часто ламаються вже через тиждень після покупки. Найчастіше люди стикаються з багами екрану, який не слухається торкань, а іноді і зовсім перестає працювати. Також поширеними є неправильні вимірювання в режимі тренування: дані частоти пульсу і витраченого часу відрізняються на різних пристроях. Головним обманом клієнтів можна вважати «водостійкість» фітнес-трекера. Хоча корпус водонепроникний, навіть вологого пальця досить для припинення відгуку девайса, не кажучи вже про повноцінне функціонування під водою.

Постраждалі звернулися за допомогою до фахівців, які після недовгого аналізу пристрою, повідомили про непридатність комплектуючих. Компанія, вирішивши заощадити, використовуючи запчастини низьокої якості, при яких ціна за браслет повинна бути в кілька разів нижче. Xiaomi має намір спекулює на гучному імені і заслугах попередників Mi Band 4, щоб нажитися на довірливих користувачах.

Xiaomi Mi Band 4

Експерти не радять брати даний пристрій, а почекати виходу браслетів конкурентів. Продукт від Xiaomi, на даний момент, може розглядатися максимум як подарунок до покупки флагманського смартфона і не більше, або як електронний годинник з функцією повідомлень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button