Новини

Xiaomi Mi Band 5 вразив користувачів неймовірним функціоналом

Носима електроніка набирає популярність серед користувачів по всьому світу з рекордною швидкістю, а відбувається це в зв’язку з тим, що вона пропонує масу можливостей за низькою ціною. Більш того, перелік можливостей, які вона пропонує на постійній основі, збільшується щорічно, і топовим гаджетом з самими передовими функціями являється Xiaomi Mi Band 5. Він запропонує користувачам масу можливостей, про багатьох з яких зараз можна тільки мріяти, тому що нічого подібного в пристрої такого класу запропонувати не може жоден виробник. Все це, поза будь-якими сумнівами, зробить новинку максимально привабливою.

Як і слід було очікувати, основна ставка в новому наручному гаджет від китайської корпорації виявиться зроблена на функцію ЕКГ, тобто Xiaomi Mi Band 5 зможе робити повноцінну екокардіограмму, причому з дуже високою точністю. В даний час такі можливості пропонують тільки деякі смарт-годинник, в тому числі Apple Watch Series 4, тому всіх користувачів таке нововведення гарантовано порадує. Воно дозволить виявляти різні захворювання в роботі серця на ранній стадії, а в екстреній ситуації трекер так і зовсім, можливо, зможе врятувати комусь життя, заздалегідь оповісти про серйозну проблему зі здоров’ям, або ж викликавши швидку через зв’язок зі смартфоном.

Xiaomi Mi Band 5

Крім цього, в новинці велику увагу приділять персональним порадам на основі ІІ. За рахунок того, що трекер нового покоління отримає модулі для відстеження рівня стресу і води в організмі, подібна особливість абсолютно точно сильно порадує всіх користувачів. Ці самі поради будуть залежати від усього, починаючи з ваги і закінчуючи фізичною активністю в конкретний день. Наручний гаджет покаже, скільки води потрібно випити, і скільки часу краще спати наступної ночі, щоб повністю відновити сили і, як наслідок, підвищити свою продуктивність. При всіх цих порадах виявиться задіяно машинне навчання, тому чим довше Xiaomi Mi Band 5 буде використовуватися, тим точніше він зможе «розуміти» свого власника.

Xiaomi Mi Band 5

В іншому, даному спортивному браслету приписують збільшений до 1,2-дюйма OLED-екран з загартованим склом, акумулятор підвищеної ємності і підтримку магнітної зарядки. Відмовлятися від звичного всім корпусу у вигляді капсули виробник не планує, але в цьому є і плюс, тому що Xiaomi Mi Band 5 як і раніше стане можливим легко і просто вставляти в будь-які ремінці, маючи можливість змінювати такі буквально за 10 секунд. Всі користувачі гарантовано приємно вражені від такої новинки, так як вона має неймовірний функціонал, а її вихід на ринок трапиться вже в травні-червні 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button