Новини

Розкрито характеристики бюджетного Samsung Galaxy A51 з квадрокамерою

Обговорення
Samsung Galaxy A51

12 грудня південнокорейський гігант Samsung покаже свій новий смартфон Galaxy A51, який стане найдоступнішим телефоном південнокорейського гіганта з квадрокамерою, проте подробиці про нього з’явилися вже зараз.


Так, нас чекає 6,5 дюймовий Super AMOLED Infinity-O дисплей з роздільною здатністю Full HD + і розташованою у верхній частині екрану фронтальною камерою на 32 Мп. Що стосується задньої панелі пристрою, то там розташувалася четирехмодульна камера, датчики якої розташовані у вигляді букви L, на манер Galaxy S11.

Смартфон буде працювати на базі Exynos 9611 в декількох варіаціях: на 4 і 6 ГБ оперативної, а також на 64 і 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Крім того, новинка підтримує microSD карти, обсяг яких може досягати 512 ГБ.

Samsung Galaxy A51

Акумулятор пристрою розрахований на ємність, рівну 4000 мАг з підтримкою швидкої зарядки з потужністю в 15 Вт. Смартфон буде доступний в чотирьох кольорах, а саме: чорний, білий, рожевий і блакитний.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 10T не дасть заблудитись в найскладніших умовах

В минуле

Чи безпечні 5G мережі: вчені дали остаточну відповідь

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.