Новини

lifecell запустив тариф за 70 копійок в день

Телекомунікаційні компанії надають різні послуги, які дозволяють здійснювати голосові дзвінки, використовувати мобільний інтернет і обмінюватися повідомленнями SMS. Проблема лише в тому, що такого роду послуги в великих обсягах коштують вкрай багато, тому далеко не всі українці без шкоди для сімейного бюджету можуть дозволити собі їх використання і підключення, а все це дорогого коштує, поза будь-якими сумнівами. У підсумку, щоб залучити якомога більше нових клієнтів, в нашій країні був запущений «халявний» тарифний план, за який потрібно платити вкрай мало, але при цьому натомість він пропонує дуже навіть щедрі пакети можливостей, витрачати які можна на будь-які цілі і потреби без зайвих складнощів. Все це українцям пропонує стільниковий оператор lifecell, будучи одним з найбільших і найвідоміших у країні.


Так, в абонентську плату тарифного плану вже включені 10 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості з усіх можливих, а досягати вона здатна значення в цілих 300 Мбіт / с. Витрачати інтернет-трафік можна на будь-які цілі і потреби, в тому числі на завантаження торрентів, прослуховування музики, відвідування веб-сайтів, роздачу трафіку на інші гаджети, а також на що-небудь ще без будь-яких складнощів і всього подібного. Також надається безліміт на Facebook, Instagram і Twitter.

Lifecell

Крім пакета інтернет-трафіку, в тариф вже включили 100 хвилин дзвінків на будь-які номери по всій Україні. Дозволено дзвонити навіть на міські номери, і нічого доплачувати при цьому абсолютно точно не буде потрібно, а це звичайно ж просто величезним плюс. Щоб пакет хвилин розмов не закінчився дуже швидко, тарифний план містить у собі повний безліміт всередині мережі, що дозволяє спілкуватися з іншими клієнтами цього оператора зв’язку без будь-яких додаткових платежів, а також обмежень по часу і тривалості.

[adsforwp id=”10622″]

Все це пропонує тарифний план «Інтернет спека», підключити який стільниковий оператор lifecell пропонує в наступних частинах країни:

  • Захід : Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево та Рівне.
  • Південь : Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  • Схід : Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мірноград, Покровск, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.

Вартість тарифу становить всього 20 гривень за 4 тижні використання. Тобто день користування обходиться в 70 копійок в вдень.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button