Новини

Епідеміолог розповів українця про те, що робити, якщо на вас чхнули

Епідеміолог Антоніна Плоскур розповіла, які дії слід зробити, якщо поблизу чхнула людина. У такій ситуації в громадському місці, якщо ви не впевнені, на що хворіє незнайомець, необхідно вжити заходів безпеки. В першу чергу від можливого зараження ГРВІ та коронавірусу врятує використання в транспорті і приміщеннях медичних масок і рукавичок.


«У ситуації, коли ви зіткнулися з людиною, хворою на гостру респіраторну інфекцію в громадському місці, слід після контакту з нею, наприклад, в ліфті, обробити руки шкірним антисептиком, зняти використану маску правильним чином – не торкаючись до зовнішньої сторони, надіти нову маску, бажано умити обличчя і промити ніс » , – радить лікар.

Епідеміолог зазначила, що гарантовано ефективних препаратів профілактики COVID-19 на сьогодні немає. В першу черу, для того, щоб підтримати імунітет і, як наслідок, опірність організму коронавірусній інфекції потрібно вести здоровий спосіб життя. Важливо правильно харчуватися, підтримувати фізичну активність, відмовитися від шкідливих звичок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button