Новини

Lifecell запустив рекордно низький тарифний план

В умовах жорсткої конкуренції всім операторам зв’язку в Україні доводиться всіляко залучати клієнтів, роблячи для цього все можливе. Далі всіх у цьому плані вирішила зайти телекомунікаційна компанія Lifecell, яка запустила рекордно низький тарифний план. Його низька вартість робить його вкрай привабливим і доступним у всіх відносинах, що звичайно ж є величезним плюсом. За скромну ціну клієнт оператора зв’язку отримує масу можливостей, витрачати які він може за власним розсудом.

Так, зокрема, клієнт Lifecell отримує кожен місяць 10 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а така може досягати величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. Такої пропускної здатності повинно бути достатньо для будь-яких цілей і потреб, у тому числі для завантаження файлів. Витрачати даний трафік можна на будь-які потреби, в тому числі на завантаження торрентів, перегляд фільмів, оновлення додатків і багато іншого без будь-яких обмежень і заборон у цьому плані.

Lifecell

Тарифний план також включили пакет 100 хвилин дзвінків, здійснювати які можна на будь-які українські номери без обмежень, у тому числі на міські, а це величезний плюс. Всередині мережі Lifecell діє повний безліміт, завдяки чому з іншими клієнтами цієї телекомунікаційної компанії можна спілкуватися нескінченно багато і довго, роблячи це без обмежень по тривалості і частоті. Втім, і це ще не все, чим може приємно порадувати новий тарифний план.

Lifecell

Він також містить в собі безлімітний мобільний інтернет-трафік для популярних серед українців сервісів, в число яких входять Facebook, Instagram, Twitter, тобто при їх використанні напряму без VPN і Проксі витрачатися основний пакет трафіку не буде. За все це задоволення сумарно потрібно віддавати всього-на-всього по 20 гривень раз на чотири тижні, а пропонує все це тарифний план «Залізна двадцятка», який можна підключити в містах Бахмут, Бердянськ, Енергодар, Родзинки, Калуш, Кам’янець-Подільський, Конотоп, Краматорськ, Кременчук, Кропивницький, Лисичанськ, Лозова (Харківська область), Лубни, Мелітополь, Мирноград, Мукачеве, Нікополь, Нова Каховка, Олександрія (Кіровоградська область), Павлоград, Первомайськ (Миколаївська область), Покровськ, Рівне, Рубіжне, Світловодськ, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Шостка.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button