Новини

Xiaomi Mi 9S здивував покупців ціною та можливостями

Раніше офіційні представники Xiaomi заявили, що компанія незабаром випустить другий смартфон з підтримкою мереж п’ятого покоління, який спочатку буде орієнтований на ринок Китаю.

На цьому тижні відомий китайський журналіст заявив, що Xiaomi офіційно анонсує даний пристрій в середині вересня. Він також додав, що цей мобільний телефон повинен стати найдешевшим 5G-смартфоном на ринку, здивувавши вартістю потенційних покупців. На сьогоднішній день найдешевшим смартфоном з підтримкою 5G є Vivo iQOO Pro 5G, який пропонується за ціною 536 доларів.

Другим 5G-смартфоном Xiaomi стане оновлена ​​версія флагманського смартфона Xiaomi Mi 9, яка повинна отримати назву Xiaomi Mi 9S. Ще минулого місяця смартфон отримав сертифікацію китайських регуляторів TENAA і 3C, а також необхідні документи для роботи в мережах 5G.

Головними відмінностями Xiaomi Mi 9S від оригінальної моделі стануть однокристальна система Qualcomm Snapdragon 855 Plus, акумулятор ємністю 4000 мА • год з підтримкою швидкої 45-ватної зарядки, екран p роширенням 2K і оптична стабілізація в камері.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button