Новини

Samsung може випустити смартфон в стилі Mate X швидше Huawei

В інтернеті ходять слухи про те, що компанія Samsung Electronics планує активно розвивати лінійку складних смартфонів. Другим пристроєм цієї категорії може стати смартфон, що складається назовні, як Huawei Mate X.

Джерело повідомило, що хоч офіційна дата запуску Galaxy Fold не було названа, ймовірно, це станеться раніше, ніж Huawei запустить свій складаний смартфон. За деякими даними, вже почалося виробництво основних компонентів, а, можливо, і самого пристрою.

Раніше в мережі Інтернет з’являлися повідомлення про те, що продажі першого складного смартфона Huawei можуть початися у вересні 2019 року. Китайська компанія планувала приступити до постачань Mate X влітку, але пізніше дата запуску була перенесена через те, що вендор вирішив інтегрувати в пристрій підтримку мереж зв’язку п’ятого покоління (5G). Однак аналітики вважають, що головною причиною затримки запуску продажів Mate X є тривала американо-китайська торгова війна, в якій Huawei займає особливе місце.

[image lightbox=”1″ caption=”Huawei Mate X”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Huawei-Mate-X.jpg[/image]

На тлі загального спаду в галузі складні смартфони є найбільш очікуваними продуктами на ринку електроніки поряд з 5G-пристроями. Недавнє дослідження компанії Counterpoint Technologies Market Research показало, що світові продажі смартфонів преміального рівня в першому кварталі знизилися на 8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Мережеві джерела говорять про те, що в майбутньому в центрі уваги громадськості будуть смартфони з гнучкими дисплеями, які складають назовні, всередину, а також подібні пристрої, оснащені панелями, що складаються вертикально.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button