Новини

Samsung може випустити смартфон в стилі Mate X швидше Huawei

Обговорення
Samsung дисплей що гнется
Samsung дисплей що гнется

В інтернеті ходять слухи про те, що компанія Samsung Electronics планує активно розвивати лінійку складних смартфонів. Другим пристроєм цієї категорії може стати смартфон, що складається назовні, як Huawei Mate X.


Джерело повідомило, що хоч офіційна дата запуску Galaxy Fold не було названа, ймовірно, це станеться раніше, ніж Huawei запустить свій складаний смартфон. За деякими даними, вже почалося виробництво основних компонентів, а, можливо, і самого пристрою.

Раніше в мережі Інтернет з’являлися повідомлення про те, що продажі першого складного смартфона Huawei можуть початися у вересні 2019 року. Китайська компанія планувала приступити до постачань Mate X влітку, але пізніше дата запуску була перенесена через те, що вендор вирішив інтегрувати в пристрій підтримку мереж зв’язку п’ятого покоління (5G). Однак аналітики вважають, що головною причиною затримки запуску продажів Mate X є тривала американо-китайська торгова війна, в якій Huawei займає особливе місце.

post image
Huawei Mate X

На тлі загального спаду в галузі складні смартфони є найбільш очікуваними продуктами на ринку електроніки поряд з 5G-пристроями. Недавнє дослідження компанії Counterpoint Technologies Market Research показало, що світові продажі смартфонів преміального рівня в першому кварталі знизилися на 8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Мережеві джерела говорять про те, що в майбутньому в центрі уваги громадськості будуть смартфони з гнучкими дисплеями, які складають назовні, всередину, а також подібні пристрої, оснащені панелями, що складаються вертикально.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Джонні Айв, головний дизайнер Apple, йде з компанії

В минуле

Samsung Galaxy Note 10+ з`явився на справжніх фото

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.