Новини

Huawei пішла на хитрість: Mate 30 покажуть раніше iPhone

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro

На цьому тижні стало відомо про те, що 6 вересня компанія Huawei проведе в ході виставки IFA 2019 прес-конференцію під назвою «Переосмислення еволюції».


Спочатку передбачалося, що в ході прес-конференції відбудеться презентація топової однокристальної платформи Kirin 990, яка стане основою флагманських смартфонів Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro.

Раніше індійський мережевий інформатор Ішан Агарвал (Ishan Agarwal) повідомив, що світова презентація Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro відбудеться на прес-конференції, яка пройде 19 вересня.

Huawei Mate 30 Pro

Однак інший мережевий інформатор під ніком Xiaomishka посперечався з колегою, повідомивши, що вперше смартфони Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro покажуть в Берліні якраз 6 вересня. Можливо, 19 вересня компанія і проведе прес-конференцію, на якій повідомить всі деталі, проте спочатку новинки покажуть на виставці IFA 2019. Це буде дуже грамотний стратегічний крок, враховуючи, що 10 вересня Apple повинна представити нові iPhone.

У будь-якому випадку варто дочекатися офіційної заяви Huawei.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iOS 12 нарешті зламали: вийшов джейлбрейк для всіх iPhone

В минуле

Redmi Note 8 вже можна купити на офіційному сайті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.