Мільйони камер: українці знімати порушення ПДР на смартфон

Зараз на головній

Вже скоро в Україні хочуть надати можливість громадянам фіксувати правопорушення на дорозі саме своїми смартфонами. Таку інформацію озвучив Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ України, в четвер. Відбулася ця подія на форумі «Україна 30. Безпека країни».


Як говорить Геращенко, МВС вже планує реалізувати цілих чотири підходи щодо цієї справи, аби смертність на дорогах значно зменшилася. Проведено буде наступні дії: встановлення камер фото та відео фіксації трьох типів, поліпшення дорожньої інфраструктури та системи статистики щодо правил дорожнього руху, посилення законодавчої бази.

Антон додає: «На даний момент це розробляється народними депутатами, і саме з ними ми ведемо тісну співпрацю, якщо говорити більш точно, то співпрацюємо з фракцією «Слуга народу». Саме використання будь-якого мобільного пристрою в якості фактору для фіксації правопорушень на дорозі і являється четвертим пунктом. В світі зараз дуже багато таких випадків, коли саме телефон під лобовим склом допомагає зафіксувати те чи інше правопорушення, в тому числі це може бути і проїзд на червоне світло і порушення правил дорожньої розмітки. Як планується все зробити в нас? Для громадян все буде досить легко, зафіксували правопорушення, натиснули лише 1 кнопку і все, запис з правопорушенням (30 секундне відео) надійде до нас. Саме таким чином поліцейські зможуть створити протокол і притягнути правопорушника до відповідальності, що раніше було зовсім неможливим» – говорить Геращенко.

Зазначено і те, що саме таким чином має стати в рази менше аварій, адже на дорогах будуть мільйони камер одночасно, і кожен буде слідкувати не лише за собою, а й за автомобілями, які навколо.

Представники МВС додали, що якщо даний проект вдасться реалізувати, то кожен водій, який буде фіксувати правопорушення, буде отримувати лих 10% від загального розміру штрафу%

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей