Hardnews

Nokia 9.3 PureView – характеристики та дата виходу

Обговорення
Nokia 9.3 PureView

Згідно чергового інсайдерського витоку, Nokia впритул підійшла до фінальної стадії розробки флагманського смартфона Nokia 9.3 PureView. Мережеві джерела повідомили характеристики і передбачувану дату випуску пристрою, а також про активне тестування ще двох новинок фірмової лінійки.


Згідно черговому витоку, бренд проводить заключну стадію тестування відразу трьох смартфонів: Nokia 6.3, Nokia 7.3 5G і Nokia 9.3 PureView. При цьому джерело зазначає, що серійне виробництво гаджетів може початися у вересні або жовтні поточного року. Якщо у Nokia не виникне складнощів з постачанням комплектуючих, компанія проведе презентацію новинок в четвертому кварталі 2020 го. Підтвердженням готовності старшої моделі до релізу, як стверджують інсайдери, стала поява в каталогах аксесуарів фірмових чохлів.

За наявною інформацією, Nokia 9.3 Pureview отримає процесор Qualcomm Snapdragon 865, а також просунуті можливості камери з лінзами Zeiss. Очікується, що новинка буде представлена ​​в конфігураціях пам’яті 6/128 ГБ і з 8/256 ГБ. Діагональ дисплея смартфона, згідно багатьох чуток, складе 6,3 дюйма. Можлива вартість 5G-флагмана в базовій модифікації – $ 799.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

MIUI 12 “зламала” популярний смартфон Xiaomi

В минуле

Названий найпопулярніший смартфон в світі

В майбутнє

Також буде цікаво