Статті

Як врятувати телефон, який впав у воду – практичні поради

Життя сповнене неприємних поворотів, і впавший у воду дорогий смартфон тільки доводить цю доктрину. Однак незважаючи на повороти долі ми самі вирішуємо, як жити, тому варто озброїтися знаннями на подібний випадок, щоб мати хороший шанс врятувати телефон навіть після такого негаразду.


Телефон у воді – що робити

Найголовніше і перше правило – не варто думати, що маркування IP67 або IP68 врятує ваш смартфон від пошкодження, якщо він опинився у воді. Незважаючи на барвистий опис, даний стандарт якості захистить телефон від бризок і дощу максимум, якщо ж апарат «викупався» в ванній або водоймі, то єдиний варіант його реанімації можливий виключно в руках фахівців.

Однак до того, як нести смартфон експертам, варто швидко надати йому «першу медичну допомогу», щоб він не «помер» до того, як виявиться в руках у фахівця. Зробити це можна за наступною схемою.

  1. Відключаємо смартфон, причому зробити це потрібно без натискання клавіш. З Android-телефоном кнопку вимикання затиснути все ж доведеться, але крім неї не клацайте ніякі кнопки, не дайте волозі глибше проникнути в надра девайса.
  2. Витягуємо SIM-карту і карту пам’яті. Зробити це потрібно акуратно, щоб вода не просочилася в роз’єми.
  3. Протираємо телефон м’якою ганчіркою, щоб видалити воду з поверхні корпусу.
  4. Відносимо пристрій в сервісний центр, де фахівці будуть застосовувати ультразвук для видалення води зсередини девайса.

Не застосовуйте народні методи для видалення води, цим ви зробите тільки гірше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button