Статті

8 речей, які необхідно зробити після покупки телефону на Android

Після покупки нового смартфона багато відразу поспішають ним скористатися, можливо, переносять дані з попереднього пристрою, встановлюють сім-карти. Однак для того, щоб телефон нормально функціонував і приносив задоволення під час користування, потрібно зробити кілька простих речей.


Оновити програми та систему

Часто в новому смартфоні може не виявитися всіх функцій, тому що будучи на вітрині магазину або на складі система і додатки не оновлювалися. У деяких випадках це буде сильно заважати. Наприклад, телефон почне зависати, а частина додатків і зовсім не буде працювати.

Зайдіть в налаштування і проскануйте пристрій на наявність оновлень. Це не займе багато часу, але полегшить користування телефоном в майбутньому.

Установити блокування екрану

У телефоні зберігається безліч особистих даних і інформації, яку потрібно ретельно захищати від сторонніх очей. Щоб не допустити витоку відомостей, слід налаштувати відповідні блокування: пароль, графічний ключ, пін-код.

Головне, щоб ви самі не забули пароль і не втратили контроль над смартфоном.

Налаштувати домашній екран

Регулювання робочого столу – це справа кожного. Тут немає строгих правил або чогось важливого, кожному буде зручно працювати на домашньому екрані, налаштованому під себе. Однак ви можете завантажувати кастомні прошивки, які, до слова, змінять не тільки робочий стіл, але і додадуть трохи функцій.

Щоб очі менше втомлювалися, створіть папки замість того, щоб забивати весь екран віджетами і додатками.

Прив’язати до телефону облікового запису Google

Google Play

Щоб уникнути втрати важливої ​​інформації, слід прив’язати Google аккаунт до смартфону. При будь-якому розкладі необхідно пов’язати обліковий запис з телефоном, тому що без цього вам будуть недоступна частина функцій пристрою.

Якщо ви не стали робити цього при першому включенні через майстра настройки, то можна прив’язати пізніше в налаштуваннях через графу «Акаунти» або «Користувачі та акаунти».

Активувати функцію «Пошук пристрою»

Якщо ви розгублений користувач і часто втрачаєте свій апарат або у вас його вкрали, то для легкого знаходження допоможе опція «Пошук пристрою», яку також слід заздалегідь включити в настройках.

Головна умова – це смартфон у включеному стані.

Активувати функцію «Smart Lock»

З виходом нової операційної системи в 2015 році в телефонах з’явилася функція блокування екрану «Smart Lock». Вона досить проста у використанні і захищає не гірше графічного пароля або пін-коду.

Принцип роботи простий: якщо пристрій знаходиться в «безпечному» місці з довіреною особою або пристроєм, то ви запросто включите його без блокувань, в іншому випадку доведеться вводити пароль. Так само як і інші, ця функція включається в розділі налаштувань.

Встановити потрібні програми

В Play Mаркет і інших магазинах зараз можна скачати майже все, що завгодно, але встановлювати безліч додатків поспіль не варто. Можливо вам знадобиться тільки те, що було встановлено на старому пристрої, також може знадобитися видалити вже викачані програми.

Залиште тільки найнеобхідніше, щоб не навантажувати систему і не витрачати даремно пам’ять смартфона.

Зв’язати пристрій з хмарними сервісами

Сховище використовується так само як і карта пам’яті, але на відміну від флеш-накопичувачів, які, зараз рідко бувають якісними, «хмара» зламатися не може, і користуватися нею також легко.

У деяких телефонах сервіси вже встановлені або їх можна завантажити безкоштовно. Підключити функцію дуже просто: достатньо зайти в додаток і він все підкаже.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button