Статті

На що не варто звертати увагу при покупці смартфона в 2020 році

Щоб не потрапити в пастку нав’язуваних послуг, пропонуємо розібрати ряд характеристик, які вже не актуальні в 2020 році.


Ємність аккумулятору

Проблеми минулого, коли телефон приходилося заряджати по кілька разів за день, вже не актуальні. Сучасні моделі забезпечуються батареями з оптимальною ємністю під технічні можливості всієї системи в цілому.

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

Стандартна ємність акумулятора в смартфоні становить від 4 до 6 тисяч мА • год, зустрічаються моделі навіть на 10 тисяч мА • год. В рамках звичайного використання цього достатньо, а ось зарядити смартфон раз в тиждень і не згадувати про поповнення запасів енергії – поки що фантастика.

Природно, при використанні гаджета ємність батареї знижується. Тому бувший у вжитку телефон доведеться заряджати частіше або просто поміняти вбудовану батарею.

Мегапікселі в основній камері

Божевільна гонка в гонитві за мегапікселямі почалася ще з ери цифрових фотоапаратів. Однак в даний час цей параметр вже не так актуальний, адже побачити неозброєним оком різницю між знімком на камеру в 12 мегапікселів і 108 мегапікселів практично нереально. Звичайно, якщо ви не займаєтеся графічної обробкою.

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

Велике розширенням зараз навіть заважає, так як фотографія з такою якістю займає набагато більший обсяг пам’яті.

Якщо все ж якість фотознімків на камеру смартфона для вас є одним з головних критеріїв – зверніть увагу на якість і параметри матриці і оптику.

Оптимальне налаштування розширення для камери штатного смартфона 12-16 Мп. При таких параметрах ви можете розраховувати на напівпрофесійні знімки при хорошому освітленні.

Кількість камер

Цей параметр особливо корисний для бюджетних моделей з простими малопотужними матрицями. Який толк в декількох оптичних лінзах, якщо знімки все одно будуть посередніми?

На ринку можна зустріти екземпляри з чотирма або навіть п’ятьма камерами з різними параметрами зйомки.

Як показує практика, більшість повсякденних завдань середньостатистичного користувача цілком закриває одна головна камера з хорошою оптикою і розширенням. Переплачувати за додаткові об’єктиви не варто.

Пам’ятайте, що багато ефектів в фотографії можна зробити не оптично, а програмно. Результат від обробки зображення в додатку буває навіть більш ефектним, ніж при спробах художньої зйомки на камеру смартфона.

Діагональ дисплея

Вибирати смартфон за принципом «чим більше діагональ екрану, тим краще», вже давно не актуально. Зараз оптимальною стратегією є підбір розміру гаджета під потреби користувача і його переваги.

Смартфон

Погодьтеся, що мало зручностей доставить використання телефону- «лопати» з великою діагоналлю. При цьому людям з поганим зором великий екран може здатися більш зручним.

Найоптимальніший спосіб для підбору розміру телефону – потримати його в руках. Спробуйте використати програми однією рукою, виконати ряд завдань, які для вас актуальні. Якщо це не зручно через занадто великий або маленький екран, то краще підібрати іншу модель.

Матеріал корпуса

Пошук пристрою з матеріалу, на якому не утворюються відбиткіи, це справа невдячна. Сучасні телефони всі зроблено з досить міцних (наскільки це може відноситися до телефону) і тактильно приємних матеріалів.

А ось хвалений металевий корпус на практиці мало рятує смартфон від серйозних ударів. Навіть якщо корпус не постраждає, ніжна начинка електронного пристрою, все одно може постраждати.

Навіть колір корпусу не так важливий. Адже швидше за все ви будете думати про додатковий захист у вигляді чохла або бампера.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button