Hardnews

5 причин через які не варто купувати iPhone 12

Обговорення
iPhone 12

Днями стало відомо про те, що майбутня презентація нової лінійки гаджетів Apple Event, яка відбудеться 15 вересня, пройде без IPhone 12.


Орієнтовна дата релізу цього смартфона намічена на жовтень двадцятого року.

Поговоримо про головні недоліки майбутніх яблукофонів

IPhone 12

IPhone 12

Один з найголовніших недоліків нового смартфона – його корпус. Так він нагадуємо полюбившийся всім IPhone 4, однак цільне захисне скло, яким накриють лицьову і задню поверхні корпусу, Apple виконала в ще більш тонкому форматі, що значно знизило захист новенького гаджету від механічних пошкоджень. Оприлюднені CAD-креслення смартфона підтвердили цю інформацію.

  • Скло корпусу виконано з особливого матеріалу, що особливо вплине на збільшення ціни, замінних частин IPhone. Коштувати такий корпус буде 1500-3000 гривень.
  • Наступним недоліком є ​​дисплеї нових iPhone 12. Вони матимуть частоту оновлення 120 Гц, що сильно вплине на роботу акумулятора. Про це заявив влітку 2020 року відомий інсайдер Ice Universe.
  • Також вплине на роботу акумулятора і збільшення оперативної пам’яті до 6Гб, але тут вже нікуди не дітись від прогресу.

На багато розраховувати не потрібно!

Apple не стала збільшувати ємність акумулятора, а виконали його в більш тонкому варіанті. Apple оснастить новий 5,4-дюймовий IPhone 12 акумулятором зі скромною ємністю 2227 мАг.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Принцип действия и назначение филлеров

В минуле

На що не варто звертати увагу при покупці смартфона в 2020 році

В майбутнє

Також буде цікаво