Hardnews

Ціни на Xiaomi Mi Band 5 в Україні впали майже наполовину

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

На прилавки українських інтернет-магазинів надійшов фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5, ціна на який впала на 40%. На даний момент технологічний гаджет можна придбати всього за 851 гривень.


По всій видимості, продажі нового фітнес-браслета від Xiaomi – Mi Band 5, не задовольнили керівництво, тому вартість гаджета сильно впала. Якщо при старті продажів, який трапився на липень 2020 року, ціна пристрою становила 1350 гривень, то зараз вона знизилася до 851 гривень. Економія становить 40%, а якщо врахувати технічні характеристики виробу, то спортсменам і людям з активною життєвою позицією подібний пристрій дуже стане в нагоді.

Xiaomi Mi Band 5

Фактично, Xiaomi Mi Band 5 є передовим фітнес-браслетом, який вирізняється високою надійністю і якістю збірки. Оснащений 125 мАг батареєю, пристрій може працювати цілодобово без підзарядки, а AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 294 на 126 пікселів робить управління девайсом вкрай зручним заняттям. Зв’язок з смартфоном Mi Band 5 підтримує за допомогою Bluetooth 5.0 LE-модуля. Підключати пристрій можна до будь-якого сучасного смартфону, що працює на iOS і Android, додаток легко скачується через App Store або Google Play.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар сделал важную услугу полностью бесплатной

В минуле

Напередодні виходу iPhone12 рекордно впала вартість iPhone 11

В майбутнє

Також буде цікаво